Jdi na obsah Jdi na menu
 


6.díl-on,Nevěrný

9. 4. 2008

 • Vyšlo najevo (díky Veronice:), že údajný násilník, který měl znásilnit Claire je ve skutečnosti její přítel. Dozví se to děkan O´Dell a nechá Claire vyloučit ze školy.
 • Veronica je obviněna, že opsala svou seminární práci do Kriminologie od někoho jiného. Upozorní jí na to asistent profesora kriminologie Tim (Pozn. herec hrající Tima - James Jordan - se už ve Veronice Mars objevil jako postava "Luckyho" v díle 2.21 - Happy go Lucky) a dá ji pár dní na to, aby očistila své jméno, než to řekne profesoru Landrymu.
 • Veronica jde za Timem a dokáže mu, že falešná kopie její seminární práce byla poslána na internet nějakým podvodníkem a že tu práci opravdu napsala ona. Tim jí nepřímo potvrdí, že to na ní nastražil on, aby tak zjistila, že profesor Landry má aféru s vdanou ženou. Chtěl jí tak zbavit falešných iluzí o Landrym, protože se začínala stávat jeho oblíbenou žákyní. Veronica mu kysele poděkuje a doporučí mu, aby jí už příště nepomáhal.
 • Wallaceův učitel strojního inženýrství zjistil, že Wallace podváděl při písemce. Doporučí mu, aby si jeho hodiny vyškrtl ze svého rozvrhu, ale Wallace se rozhodne, že to zkusí ještě jednou a tentokrát se bude víc učit. Kvůli učení ale moc nestíhá tréninky basketbalu a tak se musí rozhodnout, co je pro něho důležitější. Nakonec si uvědomí, že strojní inženýrství je to, čím by se chtěl jednou živit. A tak se rozhodne alespoň pro tento semestr basketbal nechá.
 • Veronica, Logan, Parker a Piz si vyrazí společně na kuželky. Původně měl dorazit i Wallace a "celá parta", ale nějak to nevyšlo. Ze začátku se všichni tváří poněkud nejistě, hlavně tedy Piz, který původně chtěl jít na kuželky jenom s Veronicou. Nakonec to ale dopadne docela dobře a zdá se, že se všichni celkem baví. Parker pokukuje po Pizovi a svěří se Veronice, že se jí docela líbí. Požádá Veronicu, zda by se nemohla nějak Pize zeptat, zda by neměl zájem. Veronice se do toho moc nechce, ale nakonec Pizovi naznačí, že se Parker líbí. Piz je sice potěšený jejím sdělením, ale ujistí Veronicu, že Parker není jeho typ.
 • Parker se čirou náhodou seznámí s Mercerem a uvědomí si, že jí je nějak povědomý. Pamatuje si vůni jeho kolínské z té noci, kdy byla znásilněná. Poví to Veronice a ta se rozhodne, že tajně prohledá Mercerův pokoj. Chvíli tam hledá a nenachází nic podezřelého.. až na strojek na holení vlasů, který najde v šuplíku. Rozhodne se, že zajde za šerifem Lambem a vše mu řekne. Šerif se jí kupodivu nevysměje a poví ji, že u Mercera v pokoji našli stejné prášky, kterými ten "násilník" zdrogovával svoje oběti. Šerif se rozhodne Mercera zatknout. Když se o tom dozví Logan, tak se snaží Veronicu přesvědčit, že Mercer to rozhodně být nemohl. Má alibi na ty znásilnění co se staly v létě.
 •  Harmony (Keithova klientka z dílu 3.04) zavolá Keithovi a nabídne mu schůzku v restauraci. Keith přijme a tak spolu stráví příjemný večer. Veronice se moc nelíbí, že se její otec vídá s vdanou ženou, ale Keith jí tvrdí, že jsou jen přátelé. Ale na další schůzce se Harmony Keithovi přizná, že se jí moc líbí a pozve ho k sobě na pokoj. Keith to odmítne. Později si to ale rozmyslí, vrátí se k Harmony ...a vášnivě se políbí. Když jde ráno Veronica do jeho pokoje, zjistí že jeho postel je netknutá.
 •  

  Komentáře

  Přidat komentář

  Přehled komentářů

  Zatím nebyl vložen žádný komentář