Jdi na obsah Jdi na menu
 


7.díl-Holka od vedle

8. 4. 2008

 

  • Když veronika potká rodiče těhotné Sarah , která zmizela povzbudíje a nabídne jim služby svého otce. Veronica nakonec Sarah najde s pomocí Weevila. Nicméně, nevlastní otec Sarah znásilnil a proto nervózní Sarah vytáhne zbraň.Keith a Veronica zaslechnou hádku a proto Keith střílí nevlastního otce do ramena, předtím než mohl on poškodit Sarah nebo její matku.
  • Ve škole, Veronica je připravena  pomoci sbírat informace pro ročník ' 79 pro jejich shledání a zjistí že Lianne a Jake Kane byl pár na střední škole.
  • V záběru do minulosti, Veronica se snaží od Lilly zjistit proč s ní Duncan přestal mluvit , požádá ji aby s ním rpomluvila. Lilly souhlasí , ale později řekne Veronice aby na něj zapomenula a přesunula se dál. Řekne jí , že je tohle pro Veronicu lepší,ale neřekne proč.
  • Logan a Weevil se při hodinách po škole spojí a domluví se , že dají učitelovo auta na stožár.Logan je podezřívavý když zjistí , že Weevil má “Lilly” vytetovanou  na zádech. Weevil prohlašuje, že tak se jmenuje jeho mladší sestra - Lilly.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář